Benefity

Kolonie dla dzieci i młodzieży

Związek Zawodowy NSZZ „Solidarność” przy Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Gdańsku przekazuje dla członków związku, ich rodzin oraz chętnych pracowników ofertę kolonii dla dzieci i młodzieży w ośrodku kolonijnym w Jarosławcu, który całkowicie zapewnia bezpieczeństwo kolonistom, oferując przy tym wiele atrakcji.

Kolonie dla dzieci i młodzieży w wieku : 7-16 lat

JAROSŁAWIEC nad morzem

Termin : 15-24.08.2024

1. Dowóz dzieci z Gdańska do Jarosławca i z Jarosławca do Gdańska autokarem
z klimatyzacją i DVD.
Odjazd z Gdańska w godzinach przedpołudniowych (przyjazd na obiad), wyjazd do Gdańska
po śniadaniu (z prowiantem).
2. Zakwaterowanie w domkach drewnianych z balików, z pełnym węzłem sanitarnym i TV.
Domki są położone w rzędach, blisko siebie, zwrócone przodami do siebie.
Ze względu na ich bliskie ułożenie wychowawcy mają łatwy widok na domki i do nich dostęp,
więc bez problemu" ogarniają" kolonistów i teren kolonii. Domki są jednoizbowe z łazienką
(wc, umywalka, natrysk), łóżkami, szafą, stołem, krzesłami, szafkami i TV.
Drzwi wejściowe i okna są umiejscowione od przodu (z tyłu i z boku domku nie ma okna).
Teren ośrodka jest ogrodzony i bezpieczny.
Ośrodek Kolonijny Barka położony jest w centrum Jarosławca 100 m od plaży strzeżonej.
Strona Ośrodka Kolonijnego http://WWW.barka.jarosławiec.pl
3. Wyżywienie – stół szwedzki (b. smaczne i nie do przejedzenia) : 3 posiłki podstawowe
+ podwieczorek oraz prowiant na drogę powrotną i całodzienne wycieczki
4. Ubezpieczenie NW
5. Wykwalifikowana kadra z aktualnymi uprawnieniami
6. Całodobowa opieka pielęgniarki (lekarz na wezwanie)
7. Opieka ratownika na basenach i i na plaży
8. Dyplomy, nagrody, pamiątki
9. Zdjęcia i filmy z kolonii - udostępnione po powrocie

Proponowane atrakcje :
1. Wycieczka do Słupska : Park Wodny "Trzy Fale", Multikino, zwiedzanie Słupska
2. Słowiński Park Narodowy w Smołdzinie : Wydma Czołpińska, wyprawa przez nadmorski las
z sosnami i ruchome piaski unikatowych wydm do przepięknej plaży i do morza, wejście na latarnię
morską
3. Wycieczka do Darłówka : pobyt w Parku Wodnym ”Jan” w Darłówku, zwiedzanie miasta
4. Muzeum Ziemi Sławieńskiej oraz Skansen w Naćmierzu
5. Teatr/cyrk lub inna impreza lokalna
6. Sztuczna plaża w Jarosławcu „Polski Dubaj”
7. Ognisko z pieczeniem kiełbasek
8. Grill
9. Kąpiele w basenie krytym pod opieką ratownika
10. Dyskoteki /karaoke
11. Boiska do gry w piłkę
12. Wycieczki piesze po okolicy (plaże klifowe)
13. Plażowanie - kąpiele morskie
14. Korzystanie z pomieszczeń świetlicowych, sprzętu RTV
15. Bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, plac zabaw
16. Program KO : konkursy np. „Mam talent”, kalambury, kolonijne „chrzty”, podchody, rzeźby
z piasku, malowanie kamieni, zawody sportowe itp.

Ośrodek posiada boiska do gry w piłkę, plac zabaw, pomieszczenia świetlicowe, sprzęt RTV, bilard,
tenis stołowy itp.

Koszt : 1895 zł

Zgłoszenia (imię i nazwisko dziecka/dzieci wraz z datą urodzenia, adresem zamieszkania, nr telefonu
prywatnego) proszę przesyłać na maila :
Kontakt telefoniczny : 732 256 538 lub 58 3078 446

Nr konta bankowego biura turystycznego zostanie przesłany wszystkim zgłaszającym się.
1 rata do 15 maja 2024 - 630 zł
2 rata do 29 maja lub do 10 czerwca 2024 – 1265 zł
Płatności na konto biura można dokonać jednorazowo lub w dwóch czy w trzech ratach.