Imprezy

Na corocznej, związkowej zabawie karnawałowej... 08.02.2014 r.

"Będzie, będzie zabawa
Będzie się działo
I znowu nocy będzie mało
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc".
(Piersi - Bałkanica)

I tak było... na corocznej, związkowej zabawie karnawałowej, która odbyła się 08.02.2014 r. w restauracji ,,Czarna Perła''. Wzięło w niej udział ok. 160 członków i sympatyków oświatowej Solidarności.

Na początku symboliczna lampka szampana i serdeczne życzenia, które złożyła Przewodnicząca KM POiW p. Bożena Brauer oraz Przewodniczący Regionu Gdańskiego p. Krzysztof Dośla, potem było już tylko głośno, radośnie i tanecznie. Przeboje lat 80-tych czy 90-tych przypomniały niektórym młode lata i wprawiły w doskonały nastrój.

Była też niespodzianka dla wszystkich gości - wspaniały występ taneczny młodych ludzi, którzy zaprezentowali swoje umiejętności. Grupa ta znana jest szerszej publiczności ponieważ dwa lata temu miała możliwość wystąpić w programie rozrywkowym ,,Mam talent''. Można było w tym czasie trochę ochłonąć, zjeść wyśmienite potrawy czy też wypić...np. kawę.

A potem już do trzeciej nad ranem rozbrzmiewała tylko muzyka, było radośnie i faktycznie ,,nocy było mało''.

Do zobaczenia za rok na naszej kolejnej zabawie karnawałowej.

Swoimi wrażeniami podzieliła się B.M.