Mamy wypowiadać prawdę, gdy inni milczą

Mamy wypowiadać prawdę, gdy inni milczą. Wyrażać miłość i szacunek, gdy inni sieją nienawiść. Zamilknąć, gdy inni mówią. Modlić się, gdy inni przeklinają. Pomóc, gdy inni nie chcą tego czynić. Przebaczyć,gdy inni nie potrafią. Cieszyć się życiem, gdy inni je lekceważą''.

W imieniu Duszpasterstwa ,,Nikodemos'', będącego wspólnotą modlitewną nauczycieli i pracowników gdańskiej oświaty zrzeszonych w NSZZ ,,Solidarność'' oraz sympatyków naszego Związku

zapraszamy

osoby związane z edukacją, w tym nauczycieli, wychowawców, katechetów i uczniów

oraz członków Zarządu Regionu Gdańskiego na czele z Przewodniczącym Krzysztofem Doślą oraz Przewodniczącym Sekcji Regionalnej Oświaty Wojciechem Książkiem

do kościoła p.w. Bożego Ciała (Morena, dolny kościół)na uroczystą Mszę Św. z wprowadzeniem relikwii Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki - Kapelana ,,Solidarności'' w sobotę 29 marca 2014 roku na godz. 18:00.

Po Mszy Św. spotkanie na plebanii z udziałem zaproszonych gości. widoczna z dziedzińca sanktuarium i doznania duchowe wyniesione z wszystkich odwiedzonych miejsc wypełniły nas bez reszty O utrwalenie tych przeżyć zadbał jak zwykle niezawodny Ks. Krzysztof Nowak, który przewodzi naszym pielgrzymkom od samego początku.

Do zobaczenia za rok!