SKŁAD KOMISJI MIĘDZYZAKŁADOWEJ



SKŁAD KOMISJI MIĘDZYZAKŁADOWEJ

 

Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1. Bednarczyk Małgorzata SP nr 50
2. Bergau - Ciechanowicz Anna XIX LO
3. Bielecki Tadeusz ZSŁ
4. Bilińska - Miszczyszyn Joanna ZSO nr 6
5. Bobkowski Waldemar SP nr 85
6. Bojanowska Krystyna SP nr 15
7. Brauer Bożena ZSSiO
8. Brzeskowska Katarzyna SP nr 61
9. Buczko Anna SP nr 56
10. Burczyk Maria Dom Integracyjno-Rodzinny
11. Caban Joanna SP nr 43
12. Chaberek Agnieszka GCUW
13. Cyrta Robert ZSO nr 12
14. Czajkowska Joanna P nr 51
15. Dadasiewicz Anna ZSŁ
16. Dąbrowska Lidia SP nr 2
17. Delegiewicz Bożena ZSK
18. Domarecka Katarzyna ZSS
19. Dudzińska Violetta SP nr 45
20. Dzienisiewicz - Stefaniak Julita ZSO nr 8
21. Dzierżyński Jacek ZS Gastronomiczno-Hotelarskich
22. Falana Anna ZS-P nr 1
23. Florian Dorota ZSO nr 7
24. Gajewska Iga KM
25. Gierszewski Piotr SP nr 10
26. Głogowska - Gieszcz Iwona Pałac Młodzieży
27. Golly - Nowak Maria Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
28. Gwit Piotr ZSO nr 12
29. Herniak Łukasz ZSS nr 2
30. Jamroż - Janowicz Dorota ZSO nr 13
31. Jaroszewicz Izabela SP nr 90
32. Jasińska Dorota SP nr 59
33. Jasińska Władysława SP nr 24
34. Kamińska Renata ZSZ nr 9
35. Kardasz Joanna SP nr 57
36. Karpińska Sylwia ZSO nr 1
37. Kasprowiak Ewa SP nr 49
38. Kawka Anna SPS nr 37
39. Klikowicz Małgorzata SE-H
40. Klockowski Jacek VIII LO
41. Kocik Anna SP nr 14
42. Kolarzyk Jolanta ZSO nr 5
43. Kołodziejczyk Jolanta SP nr 16
44. Koszlaga Krzysztof SOSW nr 2
45. Kościelska Mirosława SP nr 1
46. Kotwica Małgorzata SP nr 77
47. Kowalewska-Minkiewicz Hanna SP nr 2
48. Kras Robert ZSO nr 2
49. Kupper Donata P nr 41
50. Kwiatkowska Maria SPS nr 26
51. Lange Joanna SP nr 79
52. Łapuć Małgorzata SP nr 80
53. Madeńska Małgorzata SP nr 55
54. Markiewicz Barbara Koło Emerytów
55. Maszka Katarzyna SP nr 70
56. Meinhardt Maciej SP nr 8
57. Myszk Barbara SP nr 38
58. Niedźwiecka Jolanta XV LO
59. Orłowska Bożena SP nr 48
60. Osypiuk Maria ZSO nr 10
61. Ożóg-Lewińska Anna ZS-P nr 1
62. Paszkowska Barbara WZSP nr 2
63. Patok Ewa SP nr 27
64. Pellowska - Habasińska Elżbieta SP nr 72
65. Pińska Małgorzata P nr 58
66. Podolski Cezary SP nr 69
67. Pogońska Dorota SP nr 82
68. Połońska Alicja Gdańskie Domy dla Dzieci
69. Puchalska Iwona ZSSiO
70. Pułtuski Marian II LO
71. Reszczyńska Ewa Conradinum
72. Ręcławowicz Anna SP nr 42
73. Roch Elżbieta CKUiZ nr 2
74. Rogalska Katarzyna GZSiSS
75. Ruszewski Piotr Zakład Poprawczy
76. Skwiot Bożena CKZiU nr 1
77 Sobolewska Elżbieta SP nr 24
78. Soborowska Aneta SP nr 90
79. Soborowski Adam SP nr 12
80. Sokoliński Janusz ZSO nr 13
81. Sokołowska Aneta SP nr 35
82. Symbor Beata CEN
83. Szarmach Małgorzata SP nr 46
84. Szczuka Barbara SP nr 59
85. Szczewczuk Jarosław ZKPiG nr 33
86. Szweda Beata SP nr 44
87. Szymanowska Anna SP nr 11
88. Szymik-Morawska Anna SP nr 52
89. Ślubowska Gabriela SP nr 81
90. Świder Leszek BSS I stopnia
91. Terlecka Zofia SP nr 70
92. Truchlewska Bronisława SP nr 65
93. Truszkowska Joanna SP nr 48
94. Trzcińska Anna SP nr 7
95. Wawrzyniak Monika SP nr 58
96. Witczak - Romanowska Joanna SP nr 65
97. Wnęk Joanna Bursa Gdańska
98. Zabawska Alina OSS
99. Zawalska Aldona SP nr 19
100. Zawistowska Anna Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
101. Zielke Dariusz ZS Morskich
© 2020 Komisja Międzyzakładowa Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ ,,Solidarność'' w Gdańsku.

Please publish modules in offcanvas position.