SKŁAD KOMISJI MIĘDZYZAKŁADOWEJ



SKŁAD KOMISJI MIĘDZYZAKŁADOWEJ

 

Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1. Bednarczyk Małgorzata SP nr 50
2. Bergau - Ciechanowicz Anna XIX LO
3. Bielecki Tadeusz ZSŁ
4. Bilińska - Miszczyszyn Joanna ZSO nr 6
5. Błażewicz - Polis Agnieszka CKUiZ nr 1
6. Bobkowski Waldemar SP nr 85
7. Bojanowska Krystyna SP nr 15
8. Brauer Bożena ZSSiO
9. Brzeskowska Katarzyna SP nr 61
10. Buczko Anna SP nr 56
11. Burczyk Maria Dom Integracyjno-Rodzinny
12. Caban Joanna SP nr 43
13. Chaberek Agnieszka GCUW
14. Cyrta Robert ZSO nr 12
15. Czajkowska Joanna P nr 51
16. Dadasiewicz Anna ZSŁ
17. Dąbrowska Ewa P nr 40
18. Dąbrowska Lidia SP nr 2
19. Delegiewicz Bożena ZSK
20. Domarecka Katarzyna ZSS
21. Dudzińska Violetta SP nr 45
22. Dzierżyński Jacek ZS Gastronomiczno-Hotelarskich
23. Falana Anna ZS-P nr 1
24. Florian Dorota ZSO nr 7
25. Gajewska Iga KM
26. Gierszewski Piotr SP nr 10
27. Gleba Beata Przedszkole nr 48
28. Głogowska - Gieszcz Iwona Pałac Młodzieży
29. Golly - Nowak Maria Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
30. Gwit Piotr ZSO nr 12
31. Hejmowska Agnieszka SP nr 67
32. Herniak Łukasz ZSS nr 2
33. Jamroż - Janowicz Dorota ZSO nr 13
34. Janiszek Wioletta SP nr 21
35. Jaroszewicz Izabela SP nr 90
36. Jasińska Dorota SP nr 59
37. Jasińska Władysława SP nr 24
38. Kamińska Renata ZSZ nr 9
39. Kardasz Joanna SP nr 57
40. Karpińska Sylwia ZSO nr 1
41. Kasprowiak Ewa SP nr 49
42. Kawka Anna SPS nr 37
43. Klikowicz Małgorzata SE-H
44. Klockowski Jacek VIII LO
45. Kloska Piotr II LO
46. Kocik Anna SP nr 14
47. Kolarzyk Jolanta ZSO nr 5
48. Kołodziejczyk Jolanta SP nr 16
49. Koszlaga Krzysztof SOSW nr 2
50. Kościelska Mirosława SP nr 1
51. Kotwica Małgorzata SP nr 77
52. Kowalczyk Rajmund SOSW nr 2
53. Kowalewska-Minkiewicz Hanna SP nr 2
54. Kras Robert ZSO nr 2
55. Kułakowska Aleksandra SP nr 72
56. Kwiatkowska Maria SPS nr 26
57. Lange Joanna SP nr 79
58. Łachwicz Barbara ZSO nr 8
59. Łapuć Małgorzata SP nr 80
60. Madeńska Małgorzata SP nr 55
61. Markiewicz Barbara Koło Emerytów
62. Maszka Katarzyna SP nr 70
63. Meinhardt Maciej SP nr 8
64. Mucha Joanna SP nr 81
65. Myszk Barbara SP nr 38
66. Myślińska - Jędrzejewska Joanna SP nr 23
67. Niedźwiecka Jolanta XV LO
68. Orłowska Bożena SP nr 48
69. Osypiuk Maria ZSO nr 10
70. Ożóg-Lewińska Anna ZS-P nr 1
71. Paszkowska Barbara WZSP nr 2
72. Patok Ewa SP nr 27
73. Pińska Małgorzata P nr 58
74. Podolski Cezary SP nr 69
75. Pogońska Dorota SP nr 82
76. Połońska Alicja Gdańskie Domy dla Dzieci
77. Pomierska Beata Sp nr 9
78. Puchalska Iwona ZSSiO
79. Reszczyńska Ewa Conradinum
80. Ręcławowicz Anna SP nr 42
81. Roch Elżbieta CKUiZ nr 2
82. Rogalska Katarzyna GZSiSS
83. Sobolewska Elżbieta SP nr 24
84. Soborowska Aneta SP nr 90
85. Soborowski Adam SP nr 12
86. Sokoliński Janusz ZSO nr 13
87. Sokołowska Aneta SP nr 35
88. Symbor Beata CEN
89. Szarmach Małgorzata SP nr 46
90. Szczepańska-Stankiewicz Małgorzata SP nr 44
91. Szczuka Barbara SP nr 59
92. Szczewczuk Jarosław ZKPiG nr 33
93. Szymanowska Anna SP nr 11
94. Szymik-Morawska Anna SP nr 52
95. Świder Leszek BSS I stopnia
96. Terlecka Zofia SP nr 70
97. Truchlewska Bronisława SP nr 65
98. Truszkowska Joanna SP nr 48
99. Trzcińska Anna SP nr 7
100. Wawrzyniak Monika SP nr 58
101. Wiloch - Kozłowska Renata PSB
102. Wiśniewska Małgorzata SP nr 60
103. Witczak - Romanowska Joanna SP nr 65
104. Zabawska Alina OSS
105. Zarębska Katarzyna SOSW nr 2
106. Zawalska Aldona SP nr 19
107. Zawistowska Anna Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
108. Zielke Dariusz ZS Morskich
© 2018 Komisja Międzyzakładowa Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ ,,Solidarność'' w Gdańsku.

Please publish modules in offcanvas position.