Urzędy państwowe

Sejm RP
Senat RP
Prezydent RP
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Instytucje państwowe E-mail
Ministerstwo Finansów  
Ministerstwo Spraw Zagranicznych  
Ministerstwo Gospodarki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego  
Ministerstwo Łączności  
Ministerstwo Obrony Narodowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ministerstwo Środowiska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  
Ministerstwo Skarbu Państwa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ministerstwo Sprawiedliwości  
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ministerstwo Zdrowia  
Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej  
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  
Agencja Rynku Rolnego  
Agencja Własności Rolnej Skarbu Państwa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Główny Urząd Ceł  
Główny Inspektorat Lotnictwa Cywilnego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Główny Urząd Miar Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Główny Urząd Nadzoru Budowlanego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Główny Urząd Statystyczny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instytut pamięci Narodowej  
Komenda Główna Policji  
Komenda Główna Straży Granicznej  
Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komisja Papierów Wartościowych i Giełd Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komitet Badań Naukowych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urząd Komitetu Integracji Europejskiej  
Centrum Informacji Europejskiej  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najwyższa Izba Kontroli Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Narodowy Bank Polski  
Państwowa Agencja Atomistyki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Państwowa Agencja Inwestycji Zagranicznych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Państwowa Inspekcja Ochrony Środowiska  
Polska Agencja Prasowa  
Polska Akademia Nauk  
Polski Komitet Normalizacyjny  
Polskie Centrum Badań i Certyfikacji  
Polskie Radio i Telewizja Polska  
Rzecznik Praw Obywatelskich  
Sąd Najwyższy  
Trybunał Konstytucyjny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urząd Dozoru Technicznego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych  
Urząd Kultury Fizycznej i Sportu  
Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów  
Urząd Ochrony Państwa  
Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej  
Krajowy Urząd Pracy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urząd Służby Cywilnej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urząd Zamówień Publicznych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urząd Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności  
Zakład Ubezpieczeń Społecznych  
Instytut Energii Atomowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© 2023 Komisja Międzyzakładowa Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ ,,Solidarność'' w Gdańsku.

Please publish modules in offcanvas position.