Obchody DEN 2018

Razem działamy, razem pracujemy, razem świętujemy, czyli Dzień Edukacji Narodowej w gdańskim Radissonie.

W piątek, 19 października 2018 r. zaproszeni goście- członkowie naszej oświatowej organizacji związkowej, w większości przewodniczący kół NSZZ Solidarność w placówkach oświatowych, spotkali się na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zgromadzonych powitała przewodnicząca Bożena Brauer, składając okolicznościowe życzenia nauczycielom i pracownikom oświaty.


Uroczystym momentem spotkania było wręczenie Srebrnych Odznak Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność zasłużonym związkowcom. Z rąk Wojciecha Książka- przewodniczącego Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania z Siedzibą w Gdańsku i przewodniczącej gdańskiej KM odznaki otrzymali:
Beata Brzoska- wieloletnia członkini Komisji Rewizyjnej,
Anna Buczko- przewodnicząca koła w SP nr 56,
Lidia Dąbrowska- przewodnicząca koła w SP nr 2,
Małgorzata Madeńska- przewodnicząca koła w SP nr 55,
Małgorzata Pińska- przewodnicząca koła w Przedszkolu nr 51,
Ewa Reszczyńska- przewodnicząca koła w Conradinum.
Srebrną odznakę przyznano również nieobecnemu na uroczystości Waldemarowi Bobkowskiemu- przewodniczącemu koła w SP nr 85.
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy, życząc dalszego zaangażowania w działalność związkową na rzecz gdańskiej oświaty. Przewodnicząca Bożena Brauer podziękowała również nauczycielom nagrodzonym w tym roku Nagrodą Prezydenta Miasta Gdańska lub Nagrodą Kuratora Oświaty za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. W radosnej atmosferze wzajemnym gratulacjom, życzeniom i rozmowom w „podstolikach” nie było końca. Porywającą do tańca oprawę muzyczną zapewnił członek prezydium Janusz Sokoliński. Do zobaczenia za rok.

H. Minkiewicz

fot. Lidia Dąbrowska/ Tadeusz Bielecki
https://photos.app.goo.gl/Eto6hj5Au8pZ3Feg9

© 2021 Komisja Międzyzakładowa Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ ,,Solidarność'' w Gdańsku.

Please publish modules in offcanvas position.