logotype
  • Macedonia

    Szkolenie w Macedonii

  • Hołd nauczycielom

    Hołd nauczycielom Solidarności oświatowej

  • SŁUŻBA PRZY GROBIE KS. J. POPIEŁUSZKI

    Służba przy grobie KS. J. Popiełuszki

  • 35lat

    Uhonorowani odznaką złotą KSOiW z okazji 35 lecia NSZZ Solidarność

  • Deklaracja członkowska

    PRZYSTĄP DO NAS !   Deklaracja członkowska



SKŁAD KOMISJI MIĘDZYZAKŁADOWEJ

 

Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1. Babnis Romana Gimnazjum Nr 2
2. Bednarczyk Małgorzata SP Nr 50
3. Bergau - Ciechanowicz Anna XIX LO
4. Bielecki Tadeusz ZSŁ
5. Bilińska - Miszczyszyn Joanna ZSO Nr 6
6. Błażewicz - Polis Agnieszka CKUiZ Nr 1
7. Bobkowski Waldemar ZKPiG nr 2
8. Bojanowska Krystyna SP Nr 15
9. Borowiak Dariusz Gimnazjum Nr 20
10. Brauer Bożena ZSSiO
11. Brzeskowska Katarzyna SP Nr 61
12. Buczko Anna ZKPiG Nr 5
13. Burczyk Maria Dom Integracyjno-Rodzinny
14. Caban Joanna Gimnazjum Nr 29
15. Cisak Zofia ZS Samochodowych
16. Chaberek Agnieszka PSB
17. Czajkowska Joanna P Nr 51
18. Czeremańska Danuta ZSS Nr 2
19. Czubaszek Wojciech ZKPiG Nr 33
20. Dadasiewicz Anna ZSŁ
21. Dąbrowska Ewa P Nr 40
22. Dąbrowska Lidia ZKPiG Nr 21
23. Delbas Jolanta Przedszkole Nr 43
24. Długa Małgorzata Pogotowie Opiekuńcze
25. Drobnik Paweł ZSO Nr 8
26. Durajczyk Grażyna Gimnazjum Nr 11
27. Dzierżyński Jacek ZS Gastronomiczno-Hotelarskich
28. Falana Anna SP Nr 76
29. Gierszewski Piotr ZKPiG Nr 29
30. Gleba Beata Przedszkole Nr 48
31. Gołojuch Ewelina SP Nr 81
32. Grzybowska Barbara SP Nr 16
33. Gwit Piotr XX LO
34. Homan Krzysztof Gimnazjum Nr 26
35. Janiszek Wioletta SP Nr 21
36. Janowska Małgorzata ZKPiG Nr 8
37. Jasińska Dorota SP Nr 59
38. Jasińska Władysława SP Nr 24
39. Jędrzejczyk Krzysztof ZSS
40. Jurkowska Stefania XV LO
41. Jurkowski Aleksander XV LO
42. Juszkiewicz Katarzyna SP Nr 45
43. Kaczyńska Marta I LO
44. Kamińska Renata ZSZ Nr 9
45. Kasprowiak Ewa SP Nr 49
46. Kawka Anna ZSKPiG Nr 27
47. Klockowski Jacek VIII LO
48. Kloska Piotr II LO
49. Kocik Anna SP Nr 14
50. Kolarzyk Jolanta ZSO Nr 5
51. Koman Ala V LO
52. Koszlaga Krzysztof SOSW Nr 2
53. Kościelska Mirosława ZKPiG Nr 20
54. Kotwica Małgorzata ZKPiG Nr 7
55. Kowalczyk Dorota SP Nr 61
56. Kowalczyk Rajmund SOSW Nr 2
57. Kowalewska-Minkiewicz Hanna ZKPiG Nr 21
58. Krajnowska Anna CEN
59. Kras Robert ZSO nr 2
60. Król Barbara Woj. Zespół Szkół Polic. Nr 2
61. Kuczyńska Ewa SP Nr 81
62. Kwiatkowska Aldona SP Nr 60
63. Kwiatkowska Maria ZSKPiG Nr 28
64. Lewandowska Krystyna Pałac Młodzieży
65. Łapuć Małgorzata SP Nr 80
66. Madeńska Małgorzata SP Nr 55
67. Mankiewicz Izabela SP Nr 57
68. Markiewicz Barbara Koło Emerytów
69. Mazur Bożena ZKPiG Nr 2
70. Meinhardt Maciej SP Nr 8
71. Myszk Barbara ZKPiG Nr 24
72. Niedźwiecka Jolanta XV LO
73. Nosowicz Dorota ZSO Nr 7
74. Osypiuk Maria ZSOiZ Nr 1
75. Ożóg-Lewińska Anna Przedszkole Nr 72
76. Patok Ewa SP Nr 27
77. Pińska Małgorzata P Nr 58
78. Podolski Cezary SP Nr 69
79. Połońska Alicja Gdańskie Domy dla Dzieci
80. Pomierska Beata ZKPiG Nr 30
81. Puchalska Iwona ZSSiO
82. Reszczyńska Ewa Conradinum
83. Ręcławowicz Anna SP Nr 42
84. Roch Elżbieta CKUiZ Nr 2
85. Rogalska Katarzyna SSM
86. Ruszewski Piotr Zakład Poprawczy
87. Sieg Lidia ZSO nr 1
88. Skibińska Dorota PPP Nr 1
89. Sobolewska Elżbieta SP Nr 24
90. Soborowska Aneta ZKPiG Nr 31
91. Soborowski Adam SP Nr 12
92. Sokoliński Janusz III LO
93. Sokołowska Aneta ZKPiG Nr 17
94. Stankiewicz Mirosława SOSW Nr 2
95. Szady Katarzyna Przedszkole Specjalne Nr 77
96. Szarafińska Anita ZKPiG Nr 26
97. Szarmach Małgorzata SP Nr 46
98. Szczepańska-Stankiewicz Małgorzata SP Nr 44
99. Szczuka Barbara SP Nr 59
100. Szulc Bożena SP Nr 79
101. Szulc Teresa CKUiZ Nr 2
102. Szwankowska Elżbieta Gimnazjum Nr 19
103. Szymanowska Anna SP Nr 11
104. Szymik-Morawska Anna SP Nr 52
105. Światłowska Gracjana ZKPiG Nr 26
106. Świątek Artur SEH
107. Terlecka Zofia ZKPiG Nr 26
108. Truchlewska Bronisława SP Nr 65
109. Truszkowska Joanna ZKPiG Nr 12
110. Trzcińska Anna ZKPiG Nr 23
111. Woroniecka Anna Koło Emerytów
112. Zalewska Brygida Gimnazjum nr 10
113. Zawalska Aldona ZKPiG Nr 6
114. Zawistowska Anna Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
115. Zielke Dariusz ZS Morskich