Z wielką radością przyjęliśmy główną nagrodę ufundowaną przez Zarząd Regionu Gdańskiego, a przyznaną naszej organizacji międzyzakładowej przez komisję konkursową V edycji konkursu na organizacje związkową w kategorii obejmującej wzrost liczby członków w 2015 r.

Nagrodę w postaci tabletu i dyplomu z rąk Przewodniczącego  ZRG Krzysztofa Dośli odebrała nasza przewodnicząca Bożena Brauer. Traktujemy ten dowód uznania naszej działalności jako wyróżnienie i zobowiązanie do dalszej efektywnej aktywności na rzecz nauczycieli i pracowników oświaty gdańskich szkół. Cieszy szczególnie fakt, że mimo niezbyt przychylnego, kreowanego w mediach, w ostatnich latach, obrazu związków zawodowych, udaje się nam pozyskiwać wciąż nowych członków. Różnorodna, ciekawa oferta i reprezentowanie interesów tej grupy pracowniczej przekonuje do nas nowych, często młodych nauczycieli i pracowników szkół.
W naszym przypadku hasło „Zorganizowani mają lepiej”  potwierdza  się w życiu.

H.M.