kaganek                                                                   NSZZ sol-podpis
Sekcja Oświaty i Wychowania  Regionu Gdańskiego
www.solidarnosc.gda.pl/oswiata.htm, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
80-855 Gdańsk, ul Wały Piastowskie 24, tel.: 58/308-44-22, tel./fax: 58/305-71-72

Gdańsk, 14. 04. 2015 r.

APEL
ws. akcji protestacyjnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność”

Rada Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” Regionu Gdańskiego – w związku z akcją protestacyjną ogłoszoną przez trzy centrale związkowe: NSZZ „Solidarność”, OPZZ, Forum Związków Zawodowych oraz przez Krajową Sekcję Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” zwraca się do struktur NSZZ „Solidarność”

w naszej Sekcji także o :
1.    Podjęcie szerokiej AKCJI Informacyjnej na temat postulatów obecnej akcji protestacyjnej, w tym przez otwarte zebrania Komisji Zakładowych/Międzyzakładowych, Kół w szkołach i placówkach oświatowych, a także podczas Rad Pedagogicznych i zespołów przedmiotowych,
2.    OFLAGOWANIE szkół i placówek oświatowych w dniach 15--30 kwietnia br.
3.    Udział w PIKIECIE k. Urzędu Rady Ministrów w Warszawie w dniu 28 kwietnia br.

W imieniu Sekcji:

Barbara Kamińska                          Anna Kocik                                  Wojciech Książek
(Z-ca Przewodniczącego Sekcji )  (Z-ca Przewodniczącego Sekcji)          (Przewodniczący Sekcji)

Do wiadomości:
- Kuratorium oświaty w Gdańsku,